26.09.2020
зачіски на весілля

Зачіски на весілля – вибір наречених

Зачіска на весілля – це важлива частина образу нареченої. Вдало підібране плетіння тільки підкреслить красу нареченої. Дуже важливо, щоб весільна зачіска поєднувалася з особливостями зовнішності нареченої, фасоном її сукні.

Кілька прикладів для наочності: якщо наречена вибрала витончений наряд в стилі Ампір, то волосся краще оформити локонами, плетивами зі стрічками і квітами. Для пишного вбрання не підійдуть об’ємні зачіски для нареченої, так образ буде виглядати громіздким. Далі докладно про відповідні зачіски на весілля, виходячи з довжини волосся, обраних аксесуарів.

Весільні зачіски на довге волосся

Доглянуте довге волосся – це гордість дівчини, вони однозначно привертають увагу оточуючих. Здається, що, маючи таке волосся, легко реалізувати будь-яку вподобану зачіску, але на практиці складно впоратися з такою довжиною. Для зручності володарки довгого волосся збирають їх в тугий хвіст або заплітають косу. Це завжди виглядають ефектно на весіллі, особливо якщо дівчина струнка і плаття при цьому підкреслює силует.

Складні зачіски на довге волосся займуть дуже багато часу і фінансових коштів. Якщо ви хочете виглядати неординарно на торжестві, то зробіть легкі локони на всю довжину. Або оформите верхню частину волосся плетінням, шпильками або гребенем, а більшу частину волосся випустіть. Це так звані варіанти в грецькому стилі. Важливо, щоб нареченій було це комфортно і не викликало дискомфорт під час заходу.

весільна зачіска на довге волоссязачіска на довге волосся на весіллязачіски на весілля для довгого волоссязачіска нареченоївесільні зачіски на довге волосся з фатоюзачіски на довге волосся на весілля  зачіски на весілля для довгого волосся

Зачіски на весілля на середне волосся

Така довжина є найпоширенішою для дівчат. Вона дозволяє реалізувати велику кількість видів. Довжина волосся вважається середньою, якщо волосся нижче плечей, при цьому трохи вище середини спини. Зачіски на середню довжину можуть бути найрізноманітнішими. Більшість наречених віддає перевагу розпущеним волоссям або легким локонам.

Сучасні весільні зачіски на середні волосся також часто виглядають як вільні пучки з завитками. Безпосередньо пучок може бути високим і низьким в залежності від зовнішності нареченої. Також на волоссі середньої довжини відмінно виглядають весільні ретро зачіски, голлівудські хвилі. Доповнити образ можна різними прикрасами: діадемами, вінками з сухих або живих квітів.
весільні зачіски на середне волосся

Весільні зачіски на коротке волосся

На перший погляд може здатися, що весільні короткі зачіски неможливо зробити. Однак це помилка. Завдяки невеликій довжині можна реалізувати самі незвичайні види на коротке волосся для торжества. Так, наприклад, відмінно виглядатиме бабета з бантом, вишуканий пучок, кок з косичками і багато інших популярних видів. Щоб додати образу урочистості, використовуйте прикраси.
весільна зачіска на каревесільні зачіски на коротке волосся з чубкомвесільна зачіска на коротке волоссязачіски на каре весільнізачіски на весілля на коротке волоссявесільні зачіски на каре

Можливі весільні зачіски на каре. У більшості випадків достатньо буде зробити вашу укладку або злегка накрутити волосся. Зачіска для нареченої стане весільної, коли ви доповніть її фатою. Не відмовляйтеся від вашої улюбленої стрижки. Багато наречених відрощують волосся перед церемонією, щоб зробити красиву зачіску на весілля. Стрижка також буде виглядати красиво і урочисто, якщо доповнити її відповідними аксесуарами. Невелика перевага – на коротке волосся легко зробити зачіску на весілля самостійно.
зачіска на весілля на коротке волосся

Чубчик

Оригінальний весільний образ з чубчиком – це не проблема. Причому не важливо, чубчик довгий або короткий. Ефектно виглядають зачіски на весілля з чубчиком на короткому волоссі. Якщо це каре, то досить буде зробити укладку, зафіксувати її лаком і додати фату. Ще більш оригінально виглядають короткі асиметричні зачіски на весіллі. Довгий чубчик дозволить вигідно підкреслити овал обличчя нареченої.

Дізнайтеся також: ТОП весільних тенденцій 2020 року

Пасма чубчика можна випустити, це особливо актуально, якщо зібрати волосся в високий або низький пучок. Також, використовуючи пасма чубчика можна створити обсяг на маківці, що дозволяє скорегувати обличчя нареченої. Зачіски на весілля з довгим чубчиком надають жіночність образу. Сміливі представниці жіночої статі можуть затонувати пасма, щоб зробити акцент на чубку.

гарні зачіски з чубчиком

зачіски на весілля з чубчикомвесільна зачіска

зачіски з чубчиком на весілля

зачіска на весілля

Весільні зачіски з фатою

Традиційно образ нареченої асоціюється з білою сукнею, фатою. Дуже важливо, щоб обрана зачіска гармоніювала з цим весільним аксесуаром. Образи з фатою створюють романтичний, ніжний образ нареченої. Весільні зачіски з використанням фати також можуть бути самими різними. Вся справа в тому, що аксесуар відмінно поєднується з коротким і довгим волоссям. Крім цього фата однаково вигідно виглядає на рівному або кучерявму волоссі. Головне в створенні зачіски на весілля з фатою це надійно закріпити її, щоб вона не спадала під час руху, але при цьому не викликала дискомфорт.

Дізнайтеся також: Все про весілля в стилі Рустик

Особливу увагу слід приділити саме вибору фати. Адже вона може бути різного фасону, довжини, виконана з використанням різних матеріалів. Довга фата зі шлейфом відмінно виглядає на довгих розпущених волоссі і різних пучках. Якщо у вас коротке волосся і, можливо, недовге плаття, то оригінально буде виглядати пишна коротка фата.

весільні зачіски з фатоюзачіски на весілля з фатоюзачіска з фатоюзачіски з фатоювесільна зачіска з фатою

Діадема

Це одне з традиційних прикрас весільної зачіски, атрибут образу справжньої принцеси. Діадема також робить зачіску і образ в цілому більш жіночним. Її можна використовувати з фатою і окремо від неї. Дуже часто фату закріплюють безпосередньо на діадеми, щоб не перевантажувати зачіску великою кількістю шпильок. Діадема відмінно виглядає на довгих, а також середньої довжини локонах, вигідно підкреслює вишукані пучки.

фото весільних зачісокзачіски для нареченоїзачіски нареченоїзачіски на весілля фотозачіски на весілля локони з діадемою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *