Як вибрати весільну сукню – знайди ідеальну для себе модель

Як вибрати весільну сукню Весільна мода
З такою кількістю стилів, доступних для наречених, вибір весільної сукні може бути приголомшливим! На щастя, вибір стилю, який доповнює вашу фігуру, може допомогти вам звузити свій вибір і вибрати те, що виглядатиме чудово на вас.

Весільне плаття за типом фігури

1. Виберіть силует, який обтягує ваші вигини, якщо ви хочете показати їх. Сукня, що щільно прилягає до вашого погруддя і обіймає вашу талію і стегна, підкреслить їх. Якщо у вас фігура пісочний годинник і ви хочете весільну сукню, яка змушує вас виглядати і відчувати себе сексуально, це може бути відмінним варіантом для вас.

Як підібрати весільну сукню

2. Вибирайте високу талію і довгу вільну спідницю, щоб замаскувати повну талію. Якщо ваша фігура у формі яблука або просто хочете сховати живіт, знайдіть сукні, які звужуються у найвужчій частині вашої талії, а потім стає вільним. Уникайте чогось зі складками навколо талії, оскільки це може зробити ваш живіт більше. Деякі хороші варіанти включають:

Наприклад A-лінії.

Порада: переконайтеся, що спідниця ковзає або злегка обіймає вашу фігуру, якщо ви вибираєте лінію A. Якщо спідниця надто вільна, це може зробити вас більше.

Весільне плаття за типом фігури

3. Зі спідницею A-line, щоб замаскувати широкі стегна. Якщо ви не впевнені, що краще підійде для вашого тіла, спробуйте кілька видів A-line. Сукня-спідниця А-силуету – це приємний варіант для будь-якої фігури. Це також відмінний варіант, якщо талія грушоподібна.

Весільна сукня

весільне плаття для фігури у формі груша

4. Шукайте весільну сукню з діагональним драпіруванням, якщо фігура у формі груші. Цей стиль є ще одним чудовим варіантом, щоб відвернути увагу від повних стегон. Шукайте вбрання з вбудованими деталями, такими як пояс або драпірована тканина на одній стороні спідниці. Вам також може сподобатися цей стиль, якщо ви хочете весільну сукню у стилі грецької богині. Драпірування забезпечує цей ефект.

сукня на весілля

5. Уникайте стилю труби та русалки, якщо ви у формі яблука. Ці стилі звужуються у природній талії, проходять через талію, стегна, а потім розширюються навколо колін. Вони підкреслюють кожну криву, тому ваша талія здаватиметься більшою. Тримайтеся подалі від цих типів крою, якщо ваш живіт – ваша найболючіша сторона.

Сукні в стилі русалки також звужують, тому це може бути не найкращим варіантом для танців.

як підібрати весільну сукню

6. Спробуйте весільну сукню, яка облягає талію, якщо у вас пряма фігура. Будь-яке плаття, яке щільно облягатиме талію – відмінний варіант для більш прямих фігур. Ці типи допоможуть підкреслити вигини, які у вас є, і створити ілюзію більшої кількості вигинів. Ось деякі стилі, які варто спробувати, якщо у вас пряма, струнка фігура:

 • бальне плаття;
 • падаюча талія;
 • русалочка;
 • труба.

весілля плаття

7. Якщо у вас фігура – перевернутий трикутник, то вам також підійде:

 • бальне;
 • грецьке;
 • А-силует.

Підсилюйте свій бюст весільної сукні

1. Переконайтеся, що ваша весільна сукня добре структурована, якщо у вас великий бюст. Виберіть із рукавами або широкими лямками, щоб забезпечити додаткову підтримку для повнішого погруддя. Вибирайте ліф, який також структурований, наприклад, з обв’язкою або товстою тканиною, щоб він підтримував ваше погруддя.

весільні сукні

Ходити без бретелів можливо, якщо у вас великий бюст. Просто виберіть плаття з вбудованим корсетом або обв’язкою, щоб воно не сковзнуло.

2. Знайдіть весільну сукню з V-подібним вирізом, якщо у вас великі груди. Вигнутий виріз декольте обрамляє ваше обличчя і ключицю і робить область погруддя підтримуючим елементом. Уникайте видів – без бретелек із прямими горизонтальними вирізами, а також тканин із блиском та рюшами; вони зроблять ваш образ дуже тяжким.

як правильно вибрати весільну сукню

3. Вибирайте блискучі тканини і рюші, щоб ваше погруддя здавалося більше. Якщо ваші груди менші за розміром, приміряйте сукні, на яких багато погруддя. Блискучі тканини, рюші, бісероплетіння, блискітки та інші елементи можуть допомогти створити ефект більш повного погруддя. Якщо вам не потрібна сукня з великою кількістю деталей, виберіть хоча б блискучу тканину, наприклад:

 • органза;
 • сатин;
 • шовк.

як підібрати весільну сукню для своєї фігури

Порада : М’яка сукня в стилі халтер (halter) також може допомогти створити ефект більшого бюста.

сукні для нареченої

4. Декольте з відкритими плечима – це відмінний варіант, якщо ви хочете щось романтичне чи сексуальне. Ви можете показати свою шию, плечі та верхню частину спини. Цей тип вирізу також зробить ваші груди більше.

сукня нареченої як підібрати

Спробуйте знайти вбрання з відкритими плечима та рюшами навколо декольте. Це також може допомогти збільшити ваше погруддя.

Вибір сукні для вашого зростання

1. Вибирайте облягаючий силует із довгою спідницею, якщо хочете виглядати вище. Якщо ви мініатюрна, вибір сукні, що облягає ваше тіло, може допомогти вам здаватися вищою. Якщо ви не хочете чогось надто облягаючого, принаймні виберіть весільну сукню з талією і довгою спідницею. Деякі хороші варіанти для мініатюрних типів статури включають:

 • A-лінії;
 • Русалонька.
ПОРАДА ЕКСПЕРТА

Якщо ви мініатюрні, спробуйте носити сукню у формі А з V-подібним вирізом або вирізом у формі серця. Якщо ви висока, ви будете чудово виглядати у бальній сукні.

як вибрати сукню нареченої

2. Виберіть A-симетричний рукав, щоб додати висоту. Гра з кутами може допомогти вам здаватися вище. Шукайте сукні з одним рукавом чи асиметричними деталями на ліфі. Ці типи суконь привернуть увагу і змусять вас здаватися вищим.

Наприклад, ви можете приміряти сукні з 1 рукавом або ремінцем або сукні, які мають фокус з одного боку ліфа, наприклад, квітка або деталі з бісеру.

найкраще плаття для нареченої

3. Дотримуйтесь прямих ліній та меншої кількості прикрас, якщо ви мініатюрні. Це допоможе додати висоту і зробить вас вищою. Намагайтеся уникати – з безліччю оборок і зайвої тканини, так як це може перевантажувати ваше тіло і робити вас менше. Однак, якщо ви знайдете сукню в цьому стилі, який ви любите, це ваш особливий день, так що вперед!

Наприклад, ви можете вибрати просту сукню-футляр із легкими накладками з органзи або просту атласну весільну сукню.

сукня нареченої атласне

4. Вибирайте простий силует, який підходить, якщо ви високий. Прості силуети доповнюють вищі фігури, які можуть бути перевантажені сукнями з занадто великою кількістю деталей. Тяжче до сукні з довгими чистими лініями та декількома деталями. Переконайтеся, що весільне плаття добре вписується. Наприклад, якщо ви хочете довжину підлоги, переконайтеся, що воно дійсно йде до підлоги. Якщо ви хочете довгі рукава, переконайтеся, що вони проходять повз ваші зап’ясті. Деякі силуети, які ви можете спробувати:

 • A-лінії;
 • спадаюча талія;
 • бальне плаття.

сукня нареченої

your-fantasy.com.ua
Додати коментар