Як отримати нову професію онлайн та розпочати свій бізнес?

Як отримати нову професію онлайн Саморозвиток

Іноді настає момент, коли ми думаємо про те, як змінити життєвий шлях, почати нову кар’єру або продати все і вирушити в кругосвітню подорож або розпочати свій бізнес. Але сьогодні в умовах війни, коли багато хто втратив свої робочі місця, це питання стало дуже актуальним.

Багато людей прагнуть знайти роботу до душі, і навіть якщо раніше не вдалося вибрати відповідний вуз, вони готові змінити професію через 30, а то й 40 років.

Так, стоматологи стають власниками успішних інтернет-магазинів, бухгалтери починають навчати аргентинському танго, а рядові менеджери, залишаючи корпоративні стіни, створюють ферму.

Ви вже думали про те, як змінити своє життя, розпочати нову кар’єру чи навіть відкрити власну компанію? Якщо так, то ця стаття для вас. Розповідаємо, як здобути нову професію онлайн, що для цього потрібно і як розпочати бізнес, пов’язаний із новою сферою діяльності. Поїхали!

Як отримати нову професію онлайн?

де знайти хороші курси онлайн

Розвиток нових технологій, онлайн-методів навчання та доступність інформації дозволили людям абсолютно різних сфер та різного віку розпочати нову кар’єру у будь-який момент свого життя. Ось як отримати нову професію онлайн.

 1. Визначтеся зі сферою. Якщо робота, якою ви займаєтеся, не приносить достатнього доходу, заважає вашим планам та спілкуванню з сім’єю або ви просто втомилися, настав час все обміркувати.
  Має сенс освоїти суміжну професію і не міняти кардинальну спеціальність. Знайти роботу, яка потребує навичок, які у вас вже є, набагато простіше, ніж вивчати нові. Однак якщо ви вирішили кардинально змінити своє життя та сферу діяльності, то обов’язково проаналізуйте себе, проаналізуйте свої навички та здібності. Можливо, ви можете побудувати онлайн-кар’єру.
 2. Пошук онлайн-курсів. Після того, як ви визначилися зі сферою діяльності та зрозуміли, що саме хочете спробувати, саме час зайнятися пошуком онлайн-курсів. Наприклад, є популярна платформа для онлайн навчання Udemy – подивитися курси та обрати можна тут, там є як платні, так і безкоштовні хороші курси. Популярність онлайн-навчання продовжує зростати. Найкращі викладачі знаходяться на відстані одного кліку від вас. Вибирайте онлайн-курси, що сподобалися, і користуйтеся ресурсами, що допомагають отримати нову професію, не виходячи з дому.
 3. Порівняйте та прийміть рішення. При всьому різноманітті пропозицій треба розуміти: кількість не дорівнює якості. Тому дуже важливо поставитися до цього етапу дуже серйозно. Адже за це ви платите гроші, ви витрачатимете свій час та сили. Зрештою, отримані навички та знання повинні стати у нагоді і допомогти вам почати бізнес.
 4. Шукайте інформацію про той чи інший онлайн-курс на сайті та в соціальних мережах. Досвід студентів завжди розміщується у тематичних групах чи спільнотах. Вивчіть зміст курсу, його цілі та завдання, базові знання та навички, необхідні учням, зверніть увагу на зручність платформи або сервісу, наскільки все зрозуміло у використанні, чи є можливість запису уроків, спілкування з однокласниками та викладачами.

Підготуйтеся до онлайн-навчання

Вітаємо! Ви обрали майбутню професію та місце, звідки отримуватимете нові знання. Тепер настав час підготуватися до онлайн-навчання. Здавалося б, завдання нескладне. Проте дистанційне навчання має низку своїх нюансів.

Наприклад, потрібно підготувати своє робоче місце – відокремити цю зону від решти простору. Це має бути місце, де ви можете сконцентруватися та виконати всі необхідні завдання. Крім того, важлива самодисципліна. Одного бажання вчитися замало.

Купуйте блокноти, ручки, планувальники, щоб робити нотатки та керувати всіма завданнями. Крім того, подбайте про технічну частину вашого онлайн-навчання заздалегідь. Переконайтеся, що ви у зручному кріслі, ваш комп’ютер працює без збоїв, а інтернет-з’єднання стабільне. Встановіть програмне забезпечення для запису екрана на свій ПК, щоб навчальний матеріал залишався з вами, і ви могли через деякий час освіжити свої знання. Пам’ятайте, головне завдання – підготувати себе та своє робоче місце до онлайн-навчання.

Вивчіть додаткові матеріали

Якщо ви розумієте, що у вас все виходить, ви встигаєте і вкладаєтеся в термін, рекомендуємо вивчити додатковий матеріал, щоб засвоїти якомога більше інформації. Проте не надто захоплюйтесь. В іншому випадку ви можете перегоріти, і ваш інтерес просто пропаде.

Кожен має знати міру. Тому, якщо у вас є вільний час, і ви вже виконали решту завдань, ви можете вивчити інший матеріал на платформах онлайн-навчання. Як правило, такі послуги не беруть плату за контент або вона мінімальна. Це чудовий варіант для вас, щоб дізнатися щось ще з вашої нової спеціальності.

Як розпочати бізнес та отримувати від цього прибуток?

Як тільки ви зрозумієте, що вибрали собі ідеальну професію і вже пройшли або закінчуєте онлайн-курси, ви зможете почати заробляти на своїх нових знаннях і навичках. Зверніть увагу, наша порада дана тим, хто впевнений у своєму виборі та має величезне бажання змінити своє життя та відкрити компанію.

 1. Почніть із малого. Ми не рекомендуємо вам вкладати всі свої заощадження після ухвалення серйозного рішення, а саме розпочати бізнес. Почніть із малого. Не замовляйте дорогий сайт у найкращих веб-дизайнерів. Можливо, ваш стартап не запрацює або вам не сподобається керувати компанією в принципі. Однак ми завжди сподіваємось на краще!
 2. Інвестуйте у свій бізнес. Інвестуйте зусилля, гроші, час та навички. На початковому етапі у вас виникнуть проблеми. Ви повинні добре постаратися і навчитися уникати прокрастинації, щоб досягти хоч якихось результатів та успіхів. Чекайте на роботу 25 годин на день, 8 днів на тиждень.
 3. Робота на зворотний зв’язок чи бартер. Щоб заробити певний статус та імідж компанії, та зробити так, щоб клієнти самі до вас приходили, потрібно багато працювати. Продавайте свої товари чи послуги за відгуки, бартер чи мінімальну плату. Це ваша практика, портфоліо та цінний досвід. Для клієнта – виконана робота або якісний продукт, зроблений безкоштовно та вчасно. Інші обов’язково дізнаються про вас.
 4. Просувайте свій бізнес. Приділяйте більше уваги просуванню вашого бізнесу. Можна купити рекламу або співпрацювати з блогерами-початківцями, створити макет у фоторедакторі і запустити таргетовану рекламу, купити пост у групі і так далі. Варіантів просування бізнесу справді багато.
 5. Розпочніть блог. Сьогодні блог є найважливішою складовою будь-якої стратегії просування компанії та бізнесу. Там ви можете розміщувати інформацію про свої товари, послуги, про себе, ділитися різними лайфхаками та цінною інформацією. Пишіть якісний текст, додавайте візуальний контент та трохи творчості, і ваша аудиторія полюбить вас.

Якщо ви боїтеся щось змінювати у своєму житті, пам’ятайте, що зміни відбуваються з вами щодня тією чи іншою мірою. Щодня ви стикаєтеся з вибором та робите його. Щодня ви міняєте щось у своєму оточенні та міняєтеся самі.

Чи вважаєте ви ці зміни легкими для вас? Тоді чому вам складно зважитися на серйозніші зміни? Адже вони можуть призвести до серйознішого успіху. Можливо, це саме той знак, якого ви так довго чекали, і настав час починати нову кар’єру, нове життя. Бажаємо вам всього найкращого і не забувайте фільтрувати.

your-fantasy.com.ua
Додати коментар