26.09.2020
Найдорожчі весільні торти знаменитостей

Найдорожчі весільні торти знаменитостей

Не дивно, що знаменитості витрачають багато грошей на весілля. Від декадентських центральних прикрас до елегантних суконь. Для них є безліч торгових точок, де можна витратитися, і весільні торти знаменитостей не виняток.

Ось деякі з найбільш екстравагантних і дорогих весільних тортів знаменитостей, які ми бачили останнім часом в центрі уваги.

Весільний торт Меган Маркл і принца Гаррі

Можливо, вони до сих пір відмовилися від деяких королівських норм, але на дорогий весільний торт це не входило в їх плани. Але що дійсно виділялося, так це нетрадиційний стиль і смак, які вони обрали. Замість схваленого Віндзором фруктового торта пара вирішила прийняти нові тенденції весільних тортів і вибрала весняний бісквіт з лимоном і бузиною, прикрашений свіжими квітами і масляним кремом. За оцінками експертів, цей торт обійшовся б приблизно 4000 доларів.
Меган Маркл і принц Гаррі весільний тортВесільний торт Меган Маркл і принца Гаррі

Кім Кардашьян і Каньє Уест

Не дивно, що ця пара обрала для своєї церемонії в 2014 році екстравагантний торт. Двометрове ванільно-ягідний кондитерський виріб, прикрашений сусальним золотом, безумовно не розчарував гламурних гостей. За оцінками експертів, вартість цього торта склала 6800 доларів, 5428 фунтів стерлінгів.

Грейс Келлі і Реньє III

Шестирівневий весільний торт цієї поважної пари був, м’яко кажучи, скульптурним, і декаданс цього шедевра з льодом багато говорить про людей, які його зробили – шеф-кухарів Hôtel de Paris в Монте-Карло! Якщо цього було недостатньо, щоб справити враження на гостей, на вершині цього монументального торта стояла музична шкатулка з обертаючими скульптурами нареченого і нареченої. За оцінками експертів, в 1956 році цей торт коштував би близько 10 000 фунтів стерлінгів, а сьогодні – близько 345 000 фунтів стерлінгів – приблизно 432 200 доларів.
Грейс Келлі і Реньє III весільний торт

Нік Джонас і Пріянка Чопра

Важко описати весілля Ніка і Пріянка як щось, крім «надмірної», особливо коли мова йде про весільний торт висотою вісімнадцять футів, який височів над щасливою парою. Сам торт мав золоті колони, маленькі віконечка і мініатюрну люстру. Однак цей вид розкоші не з дешевих, оскільки експерти вважають, що цей весільний торт знаменитостей вартував колосальні 15000 фунтів стерлінгів (більше 18 000 дол.)!

Нік Джонас і Пріянка Чопра весільний торт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *