23.09.2020
фото весілля принца Гарри

Королівське весілля принца Гаррі і Меган Маркл

Незалежно від того, який у вас бюджету на весілля, нескінченні замовлення квітів, харчування, пляшок просекко займуть багато часу, і вплинуть на ваші заощадження. Для більшості пар це може привести до скорочення витрат на медовий місяць та ін. Однак у нас є відчуття, що Меган Маркл і принц Гаррі не надто піклувалися про те, щоб підрахувати їх витрати за весілля, за якою спостерігали два мільярди людей по всьому світу.

Після довгих спекуляцій вартість великого дня пари, нарешті, була розкрита.

Королівське весілля принца Гаррі склало 32 мільйони фунтів стерлінгів, при цьому велика частина суми (оплачуваної платником податків) пішла на забезпечення безпеки, а точніше £ 30 мільйонів. Цифри також показують, що Департамент з цифрових технологій, культури, засобів масової інформації та спорту витратив £ 1,5 мільйона.

Проте, королівська сім’я заплатила за більш особисті аспекти весілля пари принца Гаррі і Меган, такі як квіти і витрати на прийом.

«Як і в випадку з весіллям герцога і герцогині Кембриджської, королівська сім’я буде оплачувати основні аспекти торжества, такі як церковна служба, супутня музика, квіти, прикраси і подальший прийом», – Кенсінгтон.

Серед нових бюджетних деталей:

  • 232 810 фунтів стерлінгів за систему PA, використовувану для того, щоб повідомити громадськості про те, що відбувається в каплиці Святого Георгія в Віндзорському замку.
  • 1 084 512 фунтів стерлінгів для ради у Віндзорі і Мейденхеді за «управління і контроль натовпу, великі екрани та ін.».
  • £ 128,714 для приватних підрядників.
  • 3875 фунтів стерлінгів на оплату поточних витрат і витрат на персонал.
  • £ 2,907 за акредитацію.
  • £ 14 081 за прапори і банери.

Весілля Меган і Гаррі – вартість сукні

І після майже п’яти місяців чуток, вартість сукні від Meghan Givenchy також була розкрита.

В той день колишня актриса носила плаття на замовлення, розроблене креативним директором французького будинку Клер Уайт Келлер, і налічувала приблизно £ 390 000. Тим часом весільну сукню Кейт Міддлтон коштувало всього близько 250 000 фунтів стерлінгів.
фото весілля принца гарри

Весілля Гаррі і Меган подробиці прибутковості свята

Весілля Гаррі і Меган, за повідомленнями, обійшлася на 8 мільйонів фунтів стерлінгів дорожче, ніж весілля Вільяма і Кейт у Вестмінстерському абатстві в 2011 році. Причому це зростання широко поширене через зростання загрози тероризму, в результаті чого потрібно було більше грошей витрачати на безпеку королівських осіб, гостей і публіку.

Хоча вартість весілля принца Гаррі і Меган Маркл може здатися дуже збитковою для деяких. Але варто зазначити, що, згідно з прогнозами, їх великий день мав приести близько 80 мільйонів фунтів стерлінгів в економіку країни.

За кілька тижнів до весілля принца Гаррі і Меган туристичне відомство VisitBritain прогнозувало, що близько 50 000 американців будуть серед натовпу. Тим часом в пабах було дано спеціальний дозвіл залишатися відкритими допізна. А рітейлери в лондонському торговому районі очікували бум продажів на £ 60 мільйонів у зв’язку з ростом витрат на туристів.

The Guardian також повідомила, що господарі Airbnb, за прогнозами, отримають 12 млн фунтів стерлінгів від здачі в ареду своєї нерухомості. А жителі Віндзора, можливо, заробили £ 353 за одні тільки весільні вихідні, скориставшись інтернет-магазином, щоб здати свою нерухомість.

Отже, що ви думаєте про це, дороге весілля принца Гаррі і Меган Маркл дійсно зробило послугу британцям?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *