23.09.2020
як організувати весілля самостійно

31 порада нареченій, яка планує власне весілля

Коли ви готові почати процес планування, ось кілька головних порад з планування незабутнього весілля.

1. Встановіть свій бюджет і дотримуйтеся його

Зміст

Ваш бюджет буде рушійним фактором для багатьох ваших рішень, пов’язаних з весіллям, так що це повинно бути однією з перших речей, які ви повинні вирішити.
Якщо хтось із членів сім’ї вносить свій внесок, поговоріть з ними про те, скільки їм зручно (або скільки вони можуть) витрачати. Якщо ви самі організовуєте і оплачуєте рахунки, саме час уважно поглянути на свої фінанси. Як тільки ви отримаєте цей магічний номер, дотримуйтеся його!

2. Створити список пріоритетів

Сядьте зі своїм нареченим і з’ясуйте три найважливіших аспекти вашого весілля. Це їжа? Випивка? Діджей? Розставте пріоритети в цих деталях і будьте готові піти на компроміс з іншими. Це допоможе вам залишатися в рамках вашого бюджету.

3. Знайти натхнення і створити дошку бачення

З такою кількістю джерел натхнення це може бути трохи втомлюючим.
Знайдіть один або два бачення весілля, які вам найбільше подобаються. Отримайте гарне уявлення про тип стилю, який вам подобається. І почніть дослідження: блоги, сайти, інстаграм (ви там можете знайти щось цікаве).

4. Працюйте в команді зі своїм нареченим

Не думайте, що ви перебуваєте в процесі планування весілля в самоті.
Зверніться до свого нареченого за допомогою і навіть зробіть планування весілля чимось цікавим, що ви робите разом.

5. Зосередьтеся на чомусь одному

Не перевантажуйте себе всім цим натхненням. Як тільки ви визначитеся зі своїм стилем весілля, постарайтеся зосередитися на цьому.

6. Створіть собі книгу планування весілля

Якщо у вас немає весільного планувальника, книга по весільному планування є наступною найкращою ідеєю. Щось на зразок Mindy’s The Wedding Book буде включати в себе безліч порад експертів, поради та рекомендації і навіть приклади графіків і контрольних списків.

7. Організуватися

Ви можете використовувати google календар, або звичайний блокнот, електронні таблиці, документи Word- все, що завгодно, якщо тільки у вас є всі ідеї, бюджети, цифри і т. д. Є також кілька відмінних програм і додатків, які можна завантажити на свій смартфон.

8. Створити головний контрольний список

Ви можете знайти багато прикладів в Інтернеті з розбивкою по місяцях, тижнях або навіть днях. Знайдіть один і пристосуйте це до своєму власному весіллі.

9. Не поспішайте з рішеннями

Може бути заманливо замовити першого знайомого фотографа або флориста, але зробіть крок назад і зважте всі свої варіанти, перш ніж приймати будь-які швидкі рішення.

10. Виберіть ідеальний таймфрейм

Ви плануєте весілля в весняному саду? Або ви хочете бути оточеним чудовими осінніми листями в ваш головний день? Виберіть кілька ідеальних дат для вашого весілля і намагайтеся проявити гнучкість, якщо це можливо, щоб ви не були занадто обмежені при спробі забронювати місце і інше.

11. Зробіть путівник для ваших гостей

У ваших гостей про весілля буде багато питань. Створіть шаблон одного листа або повідомлення, де вони можуть перевірити деталі вашого весілля і навіть скласти маршрут на день, який дозволить їм дізнатися, де вони повинні бути і коли їм потрібно бути на місці.

12. Виберіть тематику

Будь то кілька кольорів або актуальна тема, виберіть що-небудь для оформлення свого весілля. Приймати дизайнерські рішення буде набагато простіше, і все буде виглядати згуртовано.

13. Провести весілля на місці – що це

У весільному жаргоні весілля «за межами майданчика» – це та, в якій в закладі немає комерційної кухні, і де вам потрібно привнести все – це парк, пляж або навіть відкрите поле. ПОДУМАЙТЕ! Весілля на місці, наприклад, в готелі, ресторані, курорті та ін., значно спростить процес планування.

14. Створіть свій список гостей

поради з організації весілля
Це може бути досить болісний процес, який буде залежати в значній мірі від вашого місця і бюджету. Сядьте зі своїм нареченим і сім’єю і складіть список гостей.

15. Вибери собі помічників

Ваші друзі нареченої і нареченого готові надати вам емоційну і тактичну підтримку в процесі планування вашого весілля. Виберіть друзів і родину, яким ви можете довіряти, і яких ви дійсно хочете бачити поруч з вами під час цієї знаменної події.

16. Поговоріть з іншими одруженими парами

Ви тільки що відвідали весілля, яке вам дійсно сподобалося? Спілкуйтеся з цією парою! Можливо, у них є деякі пропозиції для вас. Іноді друзі і сім’я – найкраще джерело.

17. Використовуйте постачальників, з якими вам зручно

Створіть команду людей, з якими ви дійсно добре знайомі. У них має бути гарне уявлення про ваше бачення, і ви повинні бути в змозі довіряти їм, щоб виконати все добре.

18. Отримати кілька варіантів послуг

Обов’язково з’ясуйте ціни у постачальників. Якщо вам сподобався постачальник і ціна, то завжди шукайте ще другий варіант.

19. Перевіряйте замовлення

Це важливо! Перед тим, як щось замовити або сплатити не забудьте двічі перевірити правильність дати і часу події.

20. Знайдіть час між весіллям і медовим місяцем

Планування весілля і медового місяця одночасно може бути дорогим, але також і дуже трудомістким. Подумайте про те, щоб зробити перерву між весіллям і медовим місяцем, щоб заощадити і скласти правильне планування. Це допомагає зосередитися тільки на одній меті.

21 Допомога при наборі

Пам’ятай, що ви не самотні! Обов’язково делегуйте деякі завдання, щоб зняти з вас частину навантаження.

22. Зроби сам

Зробити самим може бути економічно ефективним і може додати деякі приємні штрихи до вашого великого дня.

Тільки не перестарайтеся, інакше у вас буде більше роботи.

Не соромтеся йти по шляху “своїми руками”, який можна зробити заздалегідь, наприклад, оформленням, номери столів, маленькі презенти для гостей та ін.

23. Сімейні традиції

З усіма весільними традиціями, які люди розповідають вам, не забудьте також якщо у вашій сім’ї є будь-які весільні традиції, або ви хочете почати її для майбутніх поколінь, то не бійтеся надати вашому весіллі індивідуальності.

24. Не зациклюватися на традиціях

Ваше весілля повинна бути присвячена вам. Якщо певні традиції для вас некомфортні або просто не в вашому стилі, створіть свої власні.

25. Зосередитися на важливому

Не зациклюйтеся на дрібних деталях. Ваші гості не помітять, якщо на столі неправильний відтінок синього або закуски вийшли на 15 хвилин пізніше. Відпустіть все дрібниці. Це ж ваш день!

26. Розпис в рагсі

Посеред усього божевільного планування і дрібних деталей, не забудьте насправді планувати час так, щоб отримати дозвіл на шлюб! Почніть збирати необхідні документи заздалегідь.

27. Професійні помічники в організації весілля

Ця людина або команда, яка може стежити за всіма послугами, стежити за графіком і виконувати всі завдання, на які у вас не немає часу.

28. Створити розклад подій

Створіть розклад для вашої весіллі. Відмітьте такі речі, як, коли постачальники прибудуть, коли відбудеться церемонія, коли почнеться перший танець, коли буде розрізано торт, та ін. Обов’язково дайте копію тамаді, фотографу, усім, хто повинен бути в курсі.

29. Не перевантажуйте свого часу

Заради вашого здоров’я і щастя, переконайтеся, що ви запланували час, щоб ви і ваш наречений були разом і робили що завгодно, крім весільного плану. Повірте, вам потрібна перерва!

Також подумайте про те, щоб взяти відпустку за тиждень до весілля, щоб упевнитися, що деталі в останній момент завершені, і просто розслабитися.

30. Скажіть спасибі

Ви повинні завжди влаштовувати невеликі подарунки для всіх, хто відігравав велику роль у вашому процесі планування. Не забудь маму і тата!

31. Веселитися!

Що гості помітять найбільше? Стомлених нареченого і наречену! Не забудьте весело провести час в день весілля і по-справжньому насолодитися моментом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *