06.07.2020
весілля 2020

ТОП весільних тенденцій 2020 року

Ми поговорили з експертами з приводу проведення заходів, їжі, напоях, декору, сукні і про багато іншого і про те, які тенденції ви можете очікувати в 2020 році. Якщо ви плануєте весілля 2020, почніть використовувати їх зараз!

Екологічне весілля

Еко-весілля було головною темою в новинах за весь 2019 рік і буде тривати до 2020 року. Головне – радикальне скорочення кількості пластмаси, яка використовується на вашому весіллі.

Квіти пари вибирають місцеві, сезонні і навіть кормові квіти, щоб надати естетичну перевагу і підвищити свої екологічні якості.

Чекайте побачити більше живих дерев і рослин в керамічних горщиках і прохолодних контейнерах замість зрізаних квітів. Вони будуть посаджені після весілля або подаровані гостям.

Вишиті весільні сукні

тенденції весілля 2020

Chiara Ferragni поклала початок моді вишитих весільних суконь в кінці 2018 року. Коли вона носила звичайне плаття Dior, доповнене текстами пісень і мотивів чоловіка, натхненними відносинами пари.

У 2020 році ми побачимо бум трендів вишивки, оскільки пари знаходять більш унікальні способи розповісти свою особисту історію любові. Від біблійних віршів, до любовної записки для вашого партнера, вшиту у вашу вуаль.

Бари самообслуговування

Все більше і більше пар вибирають на своїх весіллях створення барів самообслуговування, пивних кранів і коктейльних барів в стилі 70-х, які будуть також популярні в 2020 році.

Вегетаріанське і веганське меню

Такі вегетаріанські та веганські меню стануть більш поширеними:

  • по-перше, з екологічних причин;
  • по-друге, тому що вибір смачних страв тепер настільки великий і креативний.

Замість того, щоб пропонувати альтернативні страви для деяких з ваших гостей з дієтичними потребами, всі гості будуть їсти один і той же весільний фуршет, що робить вегетаріанство і веганство нормою.

Весільні сукні два в одному

Церемоніальне плаття і святкова сукня стануть одним з основних елементів у 2020 році. Так як наречені знаходять більше способів показати свою індивідуальність і стиль.

Весільні сукні два в одному – це плаття, де одна і та ж спідниця або штани поєднуються з різними топами.

В якості альтернативи, наречені будуть використовувати накидки як доступний спосіб змінити свій зовнішній вигляд, зберігаючи ту ж саму сукню.

Прощай Фата

У 2020 році ми або побачимо наречених з довгою вуаллю (яка доходить до низу сукні), або повністю буде виключена з образу нареченої і будуть використані альтернативні аксесуари для волосся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *