Весілля у синьому кольорі

весілля у синьому кольорі Стилі весілля

Весілля у синьому кольорі – відмінний варіант для любительок цього відтінку. У багатьох цей колір не асоціюється з атмосферою свята, при цьому від нього віє спокоєм та стабільністю. Класичний синій колір нагадує море чи вечірнє зоряне небо. Оформлення весілля може складатися тільки з синього та його відтінків, також його можна поєднувати і з іншими кольорами, наприклад, можна використовувати такі комбінації: синій + рожевий + бордо, синій + помаранчевий + мідний, синьо-жовтий.

синій колір весілля

Образи нареченої та нареченого

Сміливе рішення надіти на монохромне весілля сукню синього кольору. У сучасному світі багато дизайнерів створюють вбрання для наречених не лише білих відтінків. Якщо ви вирішили виходити заміж у білому, то потрібно подбати про сині аксесуари: туфлі, шпильки у волосся, біжутерія, пояс і т. д. Також наречена може наголосити на макіяжі, виділити очі синіми тінями, тушшю, підводкою.

Костюм нареченого, якщо ви вибрали синій колір весілля, має йому відповідати. Він може бути повністю синім (штани, піджак, сорочка) або окремі його елементи у разі використання декількох основних кольорів весілля. Наприклад, сорочка може бути білою, а штани, піджак та краватка – сині. Взуття також має бути в концепції. Завершить образ хусткою або оригінальною бутоньєркою синього кольору.

запрошення на весілля своїми руками у синьому кольорі

Букет нареченої

Головний аксесуар нареченої – весільний букет. Оскільки основний колір весілля синій, то варто віддати перевагу ірисам, гортензіям або синым трояндам. Вони дадуть букету гарний об’єм. Якщо весілля у синьо-жовтому кольорі, то і букет потрібно розбавити квітами цього відтінку. Перев’язати букет можна стрічками синього відтінку, намистом. Сучасні букети не завжди повинні мати правильну форму, тому вони виглядають більш природно.

весілля у синьо-жовтому кольорі

Запрошення

Зробіть запрошення на весілля своїми руками у синьому кольорі. У тексті обов’язково вкажіть, що ваше свято буде монохромним, одяг гостей має бути синього відтінку або містити якийсь атрибут синього кольору. Варто зазначити, що подружки нареченої також мають бути одягнені у сукні синіх відтінків, але вони мають дещо відрізнятися за тоном від весільного вбрання нареченої.

весілля у кольорі індиго

Місце для церемонії

Для весілля в кольорі індиго підійде будь-яке місце проведення, головне, щоб оздоблення було відповідного відтінку. Якщо церемонія проходитиме просто неба, то краще встановити весільну арку та посадкові місця біля річки, водоймища, щоб підтримати тематику. Арку та сидіння в цьому випадку також варто задекорувати синьою тканиною та квітами.

весільна арка синього кольору

Кулінарія

Підтримати оформлення весілля у синьому кольорі допоможе барна зона. Усі напої мають бути синього кольору або подаватися у тарі такого кольору. При цьому не варто зациклюватися на знаменитому синьому коктейлі «Блакитна лагуна». Блакитний лікер можна додавати в інші напої на основі мартіні, шампанського, горілки, щоб надати їм потрібний відтінок.

Сучасні харчові барвники дозволять створити блакитний весільний торт. Десерт може бути покритий блакитною мастикою або кремом. Якщо простежується морська тематика, на коржах можна відобразити хвилі. Прикрасити готовий торт можна лохиною або іншими ягодами блакитних відтінків, синіми квітами, їстівними бусинами. Чим більше ярусів біля торта, тим святковішим він виглядає, оптимальна кількість ярусів – три.

оформлення весілля у синьому кольорі

Идеи для фотосессии

Сделать красивые свадебные фотографии можно на фоне задекорированной арки, в поле, где растет большое количество синих цветков. Если свадьба проходит возле моря, то оно станет отличным фоном, передаст нужную атмосферу. Можно сделать специальную фотозону с различными синими декоративными элементами. На этом месте могут сфотографироваться не только молодожены, но и гости праздника. Если свадьба в бело синем цвете фото можно сделать с голубями. Это своего рода символов того, что новобрачные отпускают свою незамужнюю жизнь.

весілля у біло-синьому кольорі фото

your-fantasy.com.ua
Додати коментар