26.09.2020
подарунки гостям на весілля

Подарунки гостям на весілля: 10 цікавих ідей

Подарунки гостям на весілля: занадто часто гості відвідують свято, а потім відчувають почуття провини, коли вирішують викинути непотрібні весільні сувеніри. Якщо ви дійсно хочете, щоб ваш день виділявся серед всіх інших, то знайдіть кілька незамінних, цікавих подарунків для гостей на весілля. Є маса дивовижних, веселих подарунків, які гості будуть любити і цінувати. Нижче наведено список з 10 найкращих подарунків, від яких гості будуть в захваті.

1. Персоналізована солодка коробка

подарунки гостям на весілля своїми руками

Персоналізована коробочка з солодким це ідеальний подарунок. Наприклад для матері нареченого зовні можна було написати: «Спасибі, що виховали чоловіка моєї мрії». Щоб зробити цей подарунок цікавим, ви можете придумати цитату, яка символізує ваші відносини, або підходить до даного заходу.

2. Персоналізовані чарки або чашки

Відмінні подарунки на весілля гостям можуть бути чарки, фляга, чашка. Кожен раз, коли вони будуть їх використовувати, будуть згадувати про вас, і ви можете зробити їх гравірованими і персоналізованими. Придумайте якісь приємні фрази. Ви можете навіть зробити чарки або фляги на замовлення з вашим ім’ям і датою вашого одруження.

3. Магніти на весілля для гостей

Один з унікальних призів гостям на весілля це магніт. Вони не тільки забавні, вони також корисні. Ви можете створити забавну версію: якісь смішні моменти з вашого життя або щось інше.

4. Сонцезахисні окуляри

Гості оцінять чудові окуляри в день одруження на відкритому повітрі. Коли сонце світить, їм не доведеться шкодувати про те, що забули свої. Це можна перетворитися в забавний презент з написом «Наша любов вас осліпить». З кількома штрихами і креативним дизайном, ви можете персоналізувати для кожного запрошеного.

компліменти на весілля гостям

5. Підстаканники

Підстаканники – відмінний спосіб створити вашим друзям і близьким незамінну пам’ять. Ви можете додати нотку гумору з чарівними фотографіями вас і ваших друзів.

6. Багажні бирки

Це унікальний презент для ваших запрошених друзів і близьких людей. Індивідуальні багажні бирки можуть бути як функціональними, так і кумедними. Повідомлення можуть включати в себе: «Це не твій багаж, батько» і «Мій одяг не підійде тобі, дівчинка» і ін.

7. Шльопанці для дам

Гості жіночої статі, які носили каблуки, будуть особливо вдячні цьому подарунку. Розмістіть шльопанці біля танцполу, там вони найбільше потрібні.

8. Міні скульптури

Вони можуть бути персоналізовані, виглядати як ваші друзі. Оригінальні та веселі, ваші гості будуть здивовані, що ви придумали щось настільки захоплююче, і краще за все посміються над міні копією один одного.

сувеніри для гостей на весілляу
9. Персональні гральні карти

Створіть гральні карти з написом «Кращий день», «Любов» і зробіть своє весілля незабутнім для всіх гостей. На них можна вказати дату вашого одруження і гості кожного разу будуть згадувати про вас під час гри.
подарунки для гостей в день одруження

10. Подарунки гостям на весілля за конкурси

Це може бути що завгодно, від шоколадки, серветок, ручки до дорогого міцного напою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *