Перлинове весілля – 30 років. Що подарувати?

30 років весілля Річниці весілля

Перлинове (перлове) весілля – 30 років весілля пройшло, але ваша любов все ще яскраво горить. Швидше за все, діти виросли, і можливо ви вже бабуся і дідусь. Покажіть як ви один одного любите, а ми для вас підібрали кілька символічних подарунків для ювілею.

Традиційний подарунок на 30 років весілля: перли
Сучасний подарунок: АЛМАЗ
Дорогоцінний камінь: перли
Квітка: Лілія

Традиційний подарунок

Що подарувати на 30 років весілля? Традиційний подарунок на 30-ту річницю весілля – перлина. Деякі ідеї подарунків:

  • сережки,
  • кольє,
  • браслет,
  • запонки
  • релігійні чотки.

Важливо знати, що перли дуже чутливий камінь. Про них треба дбати і перезапускати кожні пару років. Їх можуть дратувати звичайні речі, такі як макіяж і парфуми.

Перли унікальний тим, що ростуть в молюсках і устрицях. Є два типи: штучний і натуральні перли. Штучні перли найчастіше використовуються в ювелірній справі і спеціально створюється в лабораторії, в той час як натуральні перли, як випливає з назви, створюється природним чином.

30 років весілля – сучасний подарунок

Більш сучасний подарунок до 30-річчя весілля – це діамант. На відміну від перлів, досить міцні і не вимагають особливого догляду. Звичайно, діаманти є найвідомішими і затребуваними перлинами. Діаманти найчастіше асоціюються з сережками, намистом, кільцями, браслетами, запонками і т. д. На відміну від перлів, діамант є найтвердішим і довговічним дорогоцінним каменем в світі. На відміну від перлів, вони не потребують такого ретельного догляду. Їх просто потрібно періодично чистити і полірувати.

Нетрадиційні подарунки:

  • квитки на концерт;
  • відвідування улюбленого спортивного заходу;
  • оплачуване подорож або відпустку;
  • товари для дому. Потрібна кавоварка або інша техніка.

Дорогоцінний камінь

Перлина є дорогоцінним каменем, який представляє 30-ту річницю весілля. Перли унікальний від інших дорогоцінних каменів тим, що він створений всередині певних видів. Устриці, молюски виробляють перли. Існує два види перлів, натуральний і штучний. Натуральні перли найрідкісніший з перлів. Він формується, коли подразник пробивається в один з цих різновидів. Потім він починає виділяти те, що зазвичай називають «перламутром», щоб отримати гладкий, кінцевий продукт. Культивовані перли – більш поширена перлина в ювелірній справі. Культивована перлина утворюється, коли людина навмисно поміщає подразник в один з вищевказаних видів з метою «вирощування» перлів. Перли здавна цінується і є прекрасним подарунком на перлове весілля.

Квітка: подарунок на перлову весілля

Лілії історично пов’язані з 30-м роком весілля. Нам подобається ідея подарувати букет лілій разом з одним з перерахованих вище дорогоцінних каменів. Будь-який подарунок з діамантами або перлиною, оберненої навколо букета квітів, покаже вашій половинці, як ви цінуєте її.

Ця квітка символізує багато, в основному тому, що буває різних видів і кольорів. Наприклад, білі лілії є символом скромності, а помаранчеві лілії – пристрастю. Як і троянди, лілії символізують любов і є хорошим супроводом для будь-якого подарунку.

30-річчя весілля ідеї вечірки

Якщо ви плануєте 30-річчя, ви можете відчути себе пригніченим, намагаючись здійснити ідеальну подію. Постарайтеся не підкреслювати: пам’ятайте, що пара дійсно може святкувати зі своїми друзями та родиною.

Ви можете спробувати включити перли, офіційний подарунок цієї річниці, в свої плани вечірки. Для цієї мети є безліч предметів декору в перловій тематиці.

Завжди є ностальгічний маршрут. Ви можете відтворити весільний тост пари або розрізати торт, просто взявши кілька флейт шампанського або маленький білий торт.

Що б ви не вирішили зробити, сфокусуйтеся на парі, і ви обов’язково отримаєте чудову вечірку.

Q & A

❤️ 30 років весілля як називається?

Перлинове (перлове). Перли - це дорогоцінні камені, які тримаються під тиском - як 30-річний шлюб. Крім того, цей об'єкт краси - це непідвладний часу матеріал, який можна інтерпретувати різними способами (це означає, що вам не потрібно дотримуватися набору перлинних сережок або запонок для ваших подарунків). Ми зробили всю роботу за вас і знайшли безліч подарунків в перловому стилі на будь-який смак.

❤️ Перлова весілля скільки років?

30 років. Тридцятиріччя весілля - це те, що ви дійсно хочете відсвяткувати стильно, адже це величезна межа, яку потрібно досягти!

❤️ Що подарувати на перлову весілля?

Традиційним подарунком на 30 років шлюбу є перлина - щось особливе, що вимагає часу для росту. Або вибрати діамант. Наприклад: сумка з перлів або чоловічі запонки з діамантом та ін.

your-fantasy.com.ua
Додати коментар