27.09.2020
весілля 10 років

Олов’яне весілля 10 років

Весілля 10 років вимагає самого особливого дорогоцінного каменю – алмазу. Пара, що досягла 10-річчя весілля, досягла важливої ​​віхи у шлюбі, продемонструвавши здатність відносин тривати незалежно від того, з якими труднощами пара стикається.

Подарунок: олово / алюміній
Сучасний подарунок: Діамантова прикраса
Дорогоцінний камінь: АЛМАЗ
Квітка: нарцис

Ось кілька символів, пов’язаних з річницею весілля 10 років.

Традиційний подарунок на 10 років спільного життя

Що подарувати на 10 років весілля? Олово або алюміній – традиційний подарунок на 10 років весілля. Як відомо пластичний метал, алюміній забезпечує деяку значну символізацію, яку завжди повинна пам’ятати подружня пара.

Алюмінієвий подарунок представляє гнучкість і довговічність вашого шлюбу. Ваші стосунки тривали вже десять років, і з цим часом з’являється здатність адаптуватися до того, що життя кидає виклики вам двом вже 10 років разом. Алюміній – це метал, який також проявляє ударну в’язкість, дозволяючи йому зберігати свою міцність при необхідності.

Як це в якості альтернативи алмазу? 10 років весілля що подарувати дружині або чоловікові? Деякі ідеї подарунків включають: алюмінієві годинник, олов’яні свічники, алюмінієву музичну шкатулку, кухонний посуд і олов’яні або алюмінієві рамки для фотографій.

Сучасний подарунок

Діаманти стали сучасним подарунком, пов’язаним з 10 річчям весілля. Діамантові подарунки явно дорожче традиційних жерстяних або алюмінієвих подарунків. Сережки, підвіски, кільця, запонки або брошка – все це чудові ідеї.

10 років шлюбу – дорогоцінний камінь

Алмази – найміцніші і довговічні речовини на землі. Діаманти є найпопулярнішим вибором для обручок і стали символом справжньої любові. У всі часи вважалося, що алмази володіють декількома здібностями, такими як: захист від нічних кошмарів, фобій, отрут, божевілля, чаклунства і одержимості демонами. Всупереч поширеній думці, діаманти не завжди безбарвні. Вони можуть мати відтінки рожевого, зеленого, червоного, синього, жовтого і навіть чорного. Найвідоміший діамант в світі – це діамант Надії. Алмаз «Надія» становить 45,5 карата і знаходиться в Смітсонівському інституті природної історії у Вашингтоні, округ Колумбія.

10 років спільного життя – квітка

Нарциси символізують 10 років шлюбу. Ця квітка символізує радість, бадьорість і щастя. Якщо ви святкуєте свою річницю 10 років, ви, безсумнівно, зазнали всі ці почуття зі своїм чоловіком. Рослина в горщику нарциса або букет з 10 нарцисів – відмінний спосіб виразити свої почуття.

10 років весілля як називається?

10 років яке весілля? Олов’яне весілля (алюміній, алмаз).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *