27.09.2020
Як сказати, що не запрошені на весілля

Як сказати друзям і колегам, що вони не запрошені на ваше весілля

Ваш список гостей готовий, ала все ж ваші емоції переповнюють вас, не тільки про ваше майбутне весілля, але і про тих, хто не отримує запрошення.

Навіть якщо ви знаєте, що не можете прийняти кожну людину, будь то через обмеження бюджету або місця проведення заходу, або просто через загальні весільні плани.

Як же найкращим чином поінформувати людей, щоб вони не очікували запрошення на весілля, навіть якщо вони важливі для вас.

Друзі

Надішліть записку важливим для вас людям. Хоча може здатися, що простіше просто не говорити людям, які не зайняли місце в вашому списку гостей, про те, що вони не запрошені. Записка може допомогти зняти деяку провину, щоб зв’язатися з людьми, про яких ви піклуєтеся, за допомогою персонального листа. наприклад:

Дорогі … і …,
я хотів би привітати вас на моєму весіллі, і я розчарований тим, що не можу запросити вас. Оскільки ми відкладати гроші на квартиру / будинок, це для нас дуже важливо. На весіллі будуть тільки дуже близькі люди, це наші батьки.

Я сподіваюся, що ми вчотирьох зможемо зібратися разом і відсвяткувати.

Просимо, не тримати образу на нас. Ми вас любимо і поважаємо!

Співробітники

Как сказать что нет для них приглашения на свадьбу

Надішліть особистий лист кожному співробітнику, з яким ви близькі, чи поговоріть з кожним в приватному порядку.

Коли ви маєте справу з колегами, правила трохи відрізняються. Звичайно, є офісні люди, з якими ви ближче, ніж інші. Наприклад:

Дорога Діана,
Ви чули, як я обговорюю свої весільні плани в офісі, тому я хочу повідомити вам.

Мій наречений і я хотів би привітати вас на нашому весіллі, але нам довелося сфокусувати список учасників на членах сім’ї.

Я дійсно розчарована тим, що не можу запросити вас. Сподіваюся, ви розумієте, що це не має ніякого відношення до того, як я ціную наші особисті та професійні відносини.

Я сподіваюся, що ви дозволите нам з нареченою \ нареченим повечеряти з вами після нашого медового місяця.

Співробітники, з якими ви не близькі

Після того, як ви будете заручені, в офісі буде поширюватися інформація про те, що у вас весілля, і колеги, навіть ті, з якими ви не близькі, можуть припустити, що вони будуть в списку ваших гостей.

Можна відправити групові листи колегам, з якими ви не дуже близькі. Наприклад:

Шановна команда \ колеги!

Як багато хто з вас знають, я одружуся в наступному місяці. Як би мені хотілося запросити всіх вас «Назва компанії / Назва команди». Але моя наречена і сім’я хочуть обмежити список гостей, де будуть тільки найближчі друзі та родина. (Очевидно, він / вона не розуміє епічних веселощів, які ви всі додали б до святкування!)

Серйозно, я б хотів влаштувати величезне весілля і бачити там усіх вас, але це неможливо. Сподіваюся, ви розумієте, що це ніяк не впливає на моїй щирої вдячності кожному з вас за те, що ви чудові колеги!

На жаль, ця частина планування весілля буде однією з найменш приємних. Але, сподіваємося, за допомогою цих порад ви зможете відмінно провести весільний день і як і раніше підтримувати дружні відносини з тими, хто не потрапив на ваше свято.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *