23.09.2020
перенос свадьбы из за коронавируса

Коронавірус – що це, і як бути з запланованими святами

Які симптоми сезонної алергії і чим вони відрізняються від симптомів коронавирусу?

Американський коледж алергії, астми і імунології вказує, що алергія взагалі відбувається, коли імунна система реагує на те, що, як правило, є не шкідливим для інших. Ті, хто страждають від сезонної алергії означає, що їх організм погано реагує на алергени. Наприклад такі як пилок, трава і / або амброзія. Симптоми, які часто супроводжують алергію, включають:

  • Нежить, закладений ніс і / або чхання;
  • Хрип або задишка;
  • Сухий кашель;
  • Висип;
  • Втома;
  • Головний біль.

На додаток до цих симптомів, Марк Ф. Голдштейн, доктор медичних наук, керівник відділу алергії та імунології в лікарні Пенсільванії і медичний консультант в Curist, пояснює, що у людей з сезонною алергією також можуть бути водянисті або опухлі очі; і свербіж, ніс, горло і вуха. Він також зазначає, що у людей, які страждають на астму, симптоми можуть загострюватися.

Що стосується симптомів COVID-19, Центри з контролю і профілактиці захворювань кажуть, що у людей з вірусом є три основні симптоми:

  • лихоманка;
  • плутане дихання;
  • сухий кашель.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, деякі менш поширені симптоми коронавируса включають: болі, закладеність носа, нежить, біль у горлі або діарею.

Основна відмінність між симптомами коронавирусу і сезонної алергією?

Коронавірус може викликати лихоманку; алергія не може. При респіраторному захворюванні COVID-19 у людей зазвичай буває жар з кашлем і задишкою, висока температура. Ще одна важлива відмінність полягає в тому, що алергія також супроводжується свербінням, а коронавірус – немає. І хоча чхання може відбуватися при обох станах, люди з алергією частіше страждають від проблем з носом. При алергії у людей часто з’являються напади чхання, коли ви просто не можете зупинитися.

Відмінності між ними також можуть бути незначними і навіть можуть зажадати деякої слідчої роботи, такої як перевірка кількості пилку в вашому місті.

Якщо у вас імунодефіцит, ви схильні до вищого ризику коронавирусу!

Які інші відмінності між алергією та коронавірусів?

Одним з найбільш важливих відмінностей те, що коронавірус є надзвичайно заразним. У той час сезонна алергія немає. Люди, які думають, що вони, можливо, були схильні або виявляють симптоми типу коронавируса. То повинні бути перевірені і ізольовані для запобігання подальшого поширення. У деяких випадках пацієнтам з коронавірусом дійсно потрібна госпіталізація.

COVID-19 поширюється головним чином через прямий контакт від людини до людини через дихальні крапельки, що викидаються з інфікованих людей через кашель і чхання. Хвороба також може передаватися через поверхні, які можуть заразитися (вірус може жити на поверхнях від двох годин до дев’яти днів без належної очистки). У той час люди як страждають алергією все ще кашляють і чхають, краплі не є заразними.

Доктор Гольдштейн також зазначає, що страждаючі на алергію занадто добре знайомі зі своїми симптомами. Так: «Вони починають очікувати, як симптоми перетікають від алергії до їх грудного відділу», – говорить він. «У в когось з коронавірусів буде інша картина, і кашель або чхання можуть навіть відрізнятися».

Проте, в цей сезон алергії доктор Гольдштейн закликає людей, які страждають алергією, бути в курсі соціальних наслідків їх симптомів для оточуючих. «Через збігу деяких симптомів між алергією та коронавірусу. Ті, хто страждає алергією в даний час ризикують надмірно стимулювати або лякати оточуючих їх людей», – пояснює він. «В результаті цього лікування алергії стає ще більш важливим цієї весни. І не тільки для полегшення симптомів для самих алергіків, а й для тих, хто їх оточує!».

Інформація в цій історії точна на момент публікації. Однак, оскільки ситуація навколо COVID-19 продовжує розвиватися, можливо, що деякі дані змінилися з моменту публікації. Ми також закликаємо читачів отримувати інформацію про новини та рекомендаціях для своїх спільнот, використовуючи CDC, ВОЗ та місцевий відділ охорони здоров’я в якості ресурсів.

І наостанок для уникнення поширення або зараження вірусом, рекомендуємо перенести ваші задумані свята! Бережіть себе! З любов’ю Your-fantasy.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *