Як спланувати тематичний Дівичник (дівич-вечір) дев’яностих

девичник в стиле 90х Весілля

Подивіться, як ви можете спланувати дівич-вечір в стилі 90-х! Від створення неймовірного плейлиста до кращих костюмів в стилі 90-х років. У нас є все, що потрібно, щоб влаштувати незабутній вечір.

Надіслати Ретро Запрошення

запрошення для дівич-вечора

Встановіть тему для неймовірного тематичного дівич-вечора 90-х за допомогою ретро-запрошень.

Фільми на дівич-вечір дев’яностих

Якщо ви плануєте провести ніч дівич-вечора перед головною подією, тоді обов’язково варто провести ніч в стилі дев’яностих з усіма вашими улюбленими фільмами. Якщо ви не знаєте, що подивитися, ось кращі фільми 90-х для дівич-вечора:

  • Титанік;
  • Основний інстинкт;
  • П’ятий елемент;
  • Охоронець;
  • Один вдома;
  • Леон;
  • Красуня та ін.

Також ви зможете організувати однаковий одяг, наприклад футболки 90-х років, вони можуть стати ідеальним елементом для дівичнику. Подумайте про всіх приголомшливих знімках з вечірки, які ви зможете зробити.

Створіть приголомшливий плейлист

Створення епічного плейлиста 90-х стане подією саме по собі! Spice Girls, Руки Вверх і Sugababes та ін. Були приголомшливі хіти, які змусять всіх танцювати і все згадувати.

Ідеї ​​дівічника 90-х років: незвичайне плаття

Коли справа доходить до костюмів 90-х, у вас буде так багато вибору. Можливо, ви хочете передати свою внутрішню Шер з Clueless або плаття нареченої і подружки нареченої як Spice Girls? Вибирайте все що вам подобається! Купити плаття для вечірки.

як одягнутися в стилі дев'яностих

Ігри для дівич-вечора 90-х років

Традиційні ігри для дівич-ів, такі як «Містер і місіс Вікторина», можуть повернути вас у 90-ті роки. Згадайте улюблені групи і виконавців 90-х, і намагайтеся відгадати їх.

Дівич-вечір кулі і тематичний бар дев’яностих

Не забудьте про повітряні кулі 90-х. Якщо ви орендуєте будинок для паті, витратьте деякий час на пошуки відмінного декору! І ви можете зробити неймовірні прикраси, не порушуючи бюджет.

Якщо ви плануєте дівичник у великому місті, швидше за все, ви знайдете бар або клуб з музикою 90-х років. Проведіть аналіз і знайдіть де-небудь ідеальне місце для вечірок на всю ніч.

Плакати на стінах 90-х років для дівич-вечора

прикраса для вечірки дев'яностих

Якщо ви шукаєте ідеальний декор 90-х, постери ідеальні! Приголомшливі плакати, на яких зображені всі великі музиканти цих років, в тому числі Брітні, Spice Girls та ін.

Створіть свою власну фотозону

фотозона в стилі 90 х

Створіть свою власну фотостудію в стилі дев’яностих з кумедними реквізитами. Ви навіть можете використовувати елементи вашого декору будинку, щоб створити фон.

90ті вечірка фотозона

Ретро напої

Запасіться напоями в стилі ретро 90 х, всі будуть любити їх, і ви отримаєте дивовижні фотографії зі своїми напоями в стилі ретро.

your-fantasy.com.ua
Додати коментар