23.09.2020
привітання з 8 березня

8 березня: ТОП подарунки і кращі привітання

8 Березня в Україні та Росії і ін. країнах, як же святкується? З наближенням свята соціологи поділилися інформацією про те, які подарунки жінки хочуть отримати в цей день.

листівки з 8 березня

Що подарувати мамі на 8 березня, дівчині, доньці або співробітниці? Ось кращі подарунки на 8 березня, які жінкам не терпиться отримати. У дівчат особливі відносини з подарунками. Але в цілому однією з відмінних рис прекрасних жінок є те, що вони люблять отримувати квіти на всі випадки життя. Таким чином, ми не були здивовані, побачивши квіти в якості подарунка No 1 – як подарунок на 8 березня.

А ось і топ-4:

  1. Квіти. 70% чоловіків планують подарувати своїм дамам (мамам, подружкам, дочкам) симпатичний букет. Тож не дивно, як ви думаєте, хто збирається купити всі 150 тонн квітів?
  2. Духи. 26% жінок будуть раді отримати вдало підібраний аромат. І є 27% чоловіків, готових подарувати.
  3. Ювелірні вироби. 29% дівчат мріють отримати прикраси. І тільки 20% хлопців мають намір зробити такий подарунок.
  4. Солодощі. Дівчата люблять солодощі, як і всі жінки на планеті. Однак тільки 13% жінок хотіли б отримати такий подарунок. Що стосується чоловіків, старшого віку (60+) вважають шоколад кращим вибором для жіночого дня.
    картинки з 8 березня

Одяг, побутова техніка, нижня білизна, косметика і іграшки не входять в число найпопулярніших варіантів. Кожен пункт підтримали близько 6-7% респондентів.

Однак люди, що живуть в сільській місцевості, проявили більший інтерес (9%) до побутової техніки.

Дами у віці 25-34 років були б дуже раді отримати нижню білизну від чоловіків. Дівчатка молодше 24 років думають, що приємно купити іграшку (наприклад, милий плюшевий ведмедик).

привітання з 8 березня прикольні

Є безліч способів змусити жінку відчувати себе особливою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *