5 років весілля – як називається? які ідеї подарунків?

п'ять років весілля Річниці весілля

5 років весілля (дерев’яне весілля) – особливий ювілей для пар. Пара більше не вважається «молодятами» або «нареченими». У нашій культурі кожен 5-й, 10-й, 20-й або 25-й рік має певне, особливе значення.

5 років весілля що подарувати? Ви шукаєте вражаючі подарунок для вашого чоловіка? Ви боретеся з переходом між традиційними і сучасними ювілейними темами?

Весілля 5 років, традиційний ювілейний подарунок: Дерево.
Сучасний подарунок: СРІБЛО.
Дорогоцінний камінь: Сапфір.
Квітка: маргаритки.

Річниця весілля 5 років – що подарувати?

  1. Традиційно дерево символізує п’яту річницю весілля. Дерев’яні годинник, дерев’яна музична шкатулка, статуя або щось таке просте, як дерев’яна рамка для фотографій, щоб показати спеціальну картину, можливо, з вашої річниці або дня весілля.
  2. Срібло – сучасний подарунок до 5-річчя. Ідеї ​​срібних виробів – ваза, срібна рамка для фотографій. Сучасний подарунок до 5-річчя – це столове срібло або столові прилади.
  3. Дорогоцінний камінь. Сапфір – дуже твердий камінь, і його історія сягає до біблійних часів. Вважалося, що земля спирається на величезний шматок сапфіра, який в свою чергу відображає сонце і надає небу блакитний колір. Носили сапфір, щоб символізувати мудрість, святість, добро і удачу. Сапфірові подарунки: кільця, підвіски, сережки, браслети.
  4. Квітка. Маргаритки – це квіти, пов’язані з 5-ю річницею. Вони символізують любов, чистоту, вірність і невинність. Жінки цінують квіти в будь-який час.
  5. Також є так багато модних варіантів, які зроблять кожну річницю весілля 5 років незабутньою. Для тих, хто любить прикраси, ви можете вибрати щось з сапфірами, який вважається дорогоцінним каменем п’яти років разом. Синій і рожевий кольори також підійдуть.

 

При цьому вам не потрібно дотримуватися одного з символічних подарунків для 5 років спільного життя, якщо вони вам не підходять. Ідеальний подарунок також може бути чимось індивідуальним, сентиментальним або просто відповідним для особистості і захоплень вашого партнера.

Значення дерева як ідеї п’ятирічної річниці весілля 5 років

Коли ви думаєте про дерево, ви уявляєте матеріал, який готується і довговічний, якості, якого важливі після 5 років шлюбу. Історично дерева означали мудрість і силу. На той час, коли пара досягне своєї п’ятої річниці весілля, у них повинні бути глибокі і міцні відносини, дуже схожі на міцне кленове дерево. Вони отримали хороше розуміння один одного завдяки всьому досвіду. Через 5 років вони також повинні були навчитися одному з найважливіших якостей для успішних відносин – прощення.

Подарунки для неї – дерево або срібло

Можливо, вам буде приємно дізнатися, що у сучасного списку тем є альтернатива, коли мова йде про подарунки на річницю весілля 5 років для неї. З іншого боку, ви можете вважати столове срібло нудним. Так чому б не знайти подарунок, який зроблений з рожевого кварцу, дорогоцінного каміння, пов’язаного з 5-ю річницею?

Коли справа доходить до ювілеїв, є багато доступних ідей, але немає нічого поганого в виборі власного шляху. Списки ви можете придумувати самі. Але давайте подивимося, чи зможемо ми допомогти вам зрозуміти значення виробів зі срібла і дерева.

Сучасний список ідей для подарунків

Коли ви шукаєте щось з дерева, вам приходить в голову не так багато ідей, якщо тільки ви не почнете мислити нестандартно. Можливо, ви думаєте про дерев’яні столи і стільцях, дерев’яній рами для картин або обробній дошці, але ці ідеї подарунків на 5 річницю весілля навряд чи вразять вашу дружину. Так чому б нам не допомогти з декількома корисними пропозиціями:

  1. Шаховий набір – Якщо ви все ще трохи неохоче дозволяєте йому мати свій власний простір, тому що ви щасливі, що він ділиться своїм, то дайте йому подарунок, такий як шаховий набір. Зроблено з дерева, звичайно.
  2. Дерево для саду – це ідея подарунка на 5 років, яку можна подарувати парі. Вони зможуть доглядати за деревом і спостерігати, як воно росте, майже так само, як їх шлюб.
  3. Садові гойдалки. Додайте в свій сад ці милі, персоналізовані дерев’яні садові гойдалки. Це буде виглядати дуже мило, і якщо ви розширите свою сім’ю, ваші діти теж зможуть кататися на ній.
  4. Скринька для коштовностей. Ювелірні вироби – це завжди відмінний подарунок на річницю весілля 5 років, але як щодо красивою дерев’яної скриньки для коштовностей, в якій вони зберігаються?
  5. Дерев’яні годинник. Це екологічно чисті годинник.

Питання і Відповідь

❤️ 5 років весілля як називається?

Це дерев'яне весілля.

❤️ Чому срібло використовується в сучасній темі для 5 чя весілля?

Срібло було вибрано тому, що, як кажуть, воно нагадує парам про зв'язок, який був встановлений між ними.

your-fantasy.com.ua
Додати коментар