27.09.2020
15 років весілля

15 років весілля – кришталеве весілля. Які подарунки, як відсвяткувати?

15 років весілля – це кришталеве весілля. Річниця весілля 15 років знаменує собою ще одну віху в вашому подорожі по спільного життя. Ось деякі символи, пов’язані з 15 річницею весілля.

Традиційний подарунок на 15 років весілля: КРИСТАЛ
Сучасний подарунок: кришталь
Дорогоцінний камінь: рубін
Квітка: РОЗА

Традиційний подарунок

Традиційний подарунок на 15 років подружнього життя – кришталь. Є багато кришталевих подарунків. Ось тільки деякі з них:

 • кришталева чаша;
 • кришталеві прикраси;
 • кришталева троянда;
 • кришталева рамка для фотографій або кришталеві свічники відмінно підійдуть для презенту на 15 рік весілля.

торт на 15 років весілля

Сучасний презент

15 років річниця весілля: сучасний подарунок – це годинник. Годинники – це відмінна річ для чоловіка або жінки. Саме чудове в годиннику полягає в тому, що ви можете включати в себе різні дорогоцінні камені. Будь то годинник з діамантами або рубінами. Але є така прикмета, що годинник дарувати не можна. За цим якщо ви вже придбали такий подарунок, то необхідно в момент вручення попросити другу половинку дати вам монетку, і буде вважатися, що у вас купили цей годинник.

Дорогоцінний камінь

Рубіни є другим твердим дорогоцінним каменем після алмазу. Колір рубінів може варіюватися від оранжево-червоного до пурпурно-червоного. Ще в давні часи вважалося, що рубін дозволяє людям передбачати майбутнє, а також зупиняти кровотечу. Зовсім недавно для виготовлення першого лазера використовувалися рубіни. Рубіни – це альтернатива діамантів, коли мова йде про обручки. Кажуть, що при носінні на лівій руці рубіни приносять удачу.

15 років шлюбу – квітка

15 років спільного життя – це дуже важлива дата. І троянда – це квітка, пов’язаний з ювілеєм весілля 15 років. Червоні троянди – традиційний букет, який символізує любов. Червоні троянди означають любов і глибоку пристрасть, лавандові троянди – велич, білі – чистоту або невинність, а помаранчеві троянди – енергію і чарівність. Будь то повний букет або одиночна червона троянда, ця прекрасна квітка може додати елегантний штрих до вашої 15-ї річниці весілля.

15 років весілля що подарувати дружині

Якщо ви хочете зберегти традицію для свого 15 річного подарунка, ці подарунки напевно сподобаються їй:

 1. Кришталеві сережки. Надзвичайно елегантні сережки з кристалами Сваровські завжди актуальні і унікальні завдяки своїм скляним акцентам.
 2. Кришталеве кільце на 15-річний ювілей подарунок або кулон.
 3. Кришталева ваза.
 4. Прикраси з рубіном і інше.

що подарувати на 15 років весілля

Для чоловіка

 1. Кращий подарунок це звичайно годинник.
 2. Якщо ваш чоловік сентиментальний, подаруйте йому персональну фотокружку. Додайте фотографію двох вас від дня вашого свята и 15 років тому, сімейну фотографію або навіть забавну фотографію, яка змусить його сміятися з кожним ранковим ковтком.
 3. Красиві запонки з каменем цієї дати.

Кришталеві подарунки для них

Весілля 15 років: Кристал – фактично один з найцікавіших подарунків на річницю для пари. Можна подарувати кришталеве блюдо або фужери на 15-річний ювілей подарунок. Також красиву рамку для фото та ін.

15 років весілля як називається? Це кришталеве весілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *